Gaziantep Şahinbey Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep Şahinbey Evden Eve Taşımacılık

Firmamızın adresinde gördüğünüz gibi irtibat ofisimiz Şahinbey de yer almaktadır. Gaziantep şahinbey evden eve taşımacılık firmamızın en çok hizmet verdiği bölgedir. Şahinbey yüz ölçümü geniş bir alandır ve yeni yapılaşmanın çok olduğu bir bölgedir.

Firmamızın irtibat ofisini Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:5/E Özteriş Sitesi Altı Karataş İtfaiye Karşısı Şahinbey/GAZİANTEP adresine açarken gelişen bir bölge olması etkin rol oynamıştır. Hızlı gelişen bir bölge olması evden eve taşımacılığa ilgiyide artırmaktadır.

Genelde evden eve taşımacılığın en yoğun olduğu bölge Şahinbey bölgesidir.

Zeugma evden eve taşımacılık olarak en çok hizmet verdiğimiz Şahinbey mahalleleri Akkent mahallesi, Yeditepe mahallesi, Karataş mahallesi, Beştepe mahallesi, Küçük Kızılhisar mahallesi, Düztepe mahallesi, Perilikaya mahallesi dir.

Hemen Arayın Özel İndirimli Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Fiyatı Alın!

Ara:0555 061 2556

 

 

KURUMSAL

Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir.  Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur. Gaziantep Merkez, Şahinbey, Şehitkamil mahallelerinde en çok hizmet veren evden eve taşımacılık firmalarından biriyiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:5/E Özteriş Sitesi Altı Karataş İtfaiye Karşısı Şahinbey/GAZİANTEP
  • 0555 061 2556
  • info@zeugmaevdenevetasimacilik.com