Nizip evden eve taşımacılık

Nizip evden eve taşımacılık

Gaziantep Merkezli bir firmayız. Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık işleri yapıyoruz. Aynı zaman da Gaziantep ilimizin tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Zeugma evden eve taşımacılık olarak Gaziantep'deki hizmetlerimiz Nizip ilçemizi de kapsamaktadır ve firmamız Nizip evden eve taşımacılık işleri yapmaktadır. Nizip Zeugma nın merkezidir. Belkıs antik kenti Nizip'de bulunmaktadır. Zeugma çingene kız tarihi eserleri Nizip de bulunmuştur.

Nizip Gaziantep'in en büyük ilçesidir. Nizip evden eve taşımacılık için bizi sabah 08:00 ile 22:00 saatleri arasında sitemizdeki iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz. Nizip için özel indirimli evden eve taşımacılık fiyatları vermekteyiz.

Nizip den Gaziantep'e evden eve taşımacılık ve Nizip'den şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetlerimiz süreklidir.

Nizip evden eve taşımacılık firması Zeugma Nakliyat

 

KURUMSAL

Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir.  Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur. Gaziantep Merkez, Şahinbey, Şehitkamil mahallelerinde en çok hizmet veren evden eve taşımacılık firmalarından biriyiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:5/E Özteriş Sitesi Altı Karataş İtfaiye Karşısı Şahinbey/GAZİANTEP
  • 0555 061 2556
  • info@zeugmaevdenevetasimacilik.com