Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep evden eve nakliyat bizim için önemli bir meslektir. Yıllarca evden eve nakliyat sektöründe personel olarak hizmet verdik.
Kendi firmamızı kurmamız ile evden eve nakliyat da hayat ettiklerimizi gerçekleştiriyoruz.

Yapmayı planladığımız evden eve nakliyat iş örnekleri;
Gaziantep evden eve nakliyat şehiriçi işlerimizde şeffaf bir maliyet sistemi geliştirmek. Evini taşıtacak insanların kendi işi ile alakalı maliyetleri bilmesi ve evden eve nakliyat firmaları seçimini ona göre karar vermesi gerekiyor.

Evini taşıtacak firmanın gerekli belgelere sahip olup olmadığını sorgulayabilmesi. Evden eve taşımacılık şirketi için hangi belgeler alınması gerekir bilinmelidir.

Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları bir dernek adı altında faaliyet yapmalıdır. Müşteri mağdur olduğunda bu derneğe şikayet edebilmelidir.
Bu dernek faaliyette olan evden eve taşımacılık firmalarına bir standart getirmeli ve denetlemelidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerinin kalitesinin artacağını umut ediyoruz. Hizmet Kalitesi yükseldiğinde müşteri mağduriyeti de bitecektir.

Dernek olmadığında gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında kıran kırana bir rekabet oluşuyor. Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatlarını aşağı çeken çekene oluyor. Sonra da en düşük ücrete işi laan firma zarar etmemek için maliyetleri kısıyor ve hizmetin kalitesini düşürüyor. Devamında müşteri mağduriyeti oluşuyor, Şikayetler oluşuyor.

Gaziantep evden eve nakliyat firması olarak sektörün devamlılığını sağlamak ve iş yapan ve yaptıran iki tarafında memnun olmasını istiyoruz.
 

Zeugma Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep evden eve nakliyat nakliye hizmeti için sizinle anlaşabilecek bir firmayız.

KURUMSAL

Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir.  Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur. Gaziantep Merkez, Şahinbey, Şehitkamil mahallelerinde en çok hizmet veren evden eve taşımacılık firmalarından biriyiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:5/E Özteriş Sitesi Altı Karataş İtfaiye Karşısı Şahinbey/GAZİANTEP
  • 0555 061 2556
  • info@zeugmaevdenevetasimacilik.com