HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA


Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri Vahit Güzel uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir. 

Firma Sahibi: Vahit Güzel

Hemen Arayın Özel İndirimli Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Fiyatı Alın!

Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur.

Yeterli sayıda araçlarımız ile Gaziantep Şehiriçi ve Şehirlerarası ve Asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış araçlardır.

 

Zeugma evden eve taşımacılık

Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında kurulduğu günden bu yana en hızlı büyüme kaydeden firmayız. Bunun sebebi müşterilerimizin memnuniyeti ve çevrelerine Zeugma Taşımacılığı tavsiye etmeleridir.

KURUMSAL

Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir.  Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur. Gaziantep Merkez, Şahinbey, Şehitkamil mahallelerinde en çok hizmet veren evden eve taşımacılık firmalarından biriyiz.

BİZE ULAŞIN

  • Gaziantep
  • 0555 061 2556
  • info@zeugmaevdenevetasimacilik.com