Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık


Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık


81 ile Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Gaziantep'den Türkiye'nin her hangi bir iline, ilçesine, köyüne şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti yapıyoruz. Bizimle eşyalarınız zamanında ve hasar görmeden yerine teslim ediliyor.

Hemen Arayın Özel İndirimli Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Fiyatı Alın!

Ara:0555 061 2556

Eğer isterseniz evinizi hemen yükleyip şehirlerarası evden eve nakliyat size özel yapabiliriz. Bu çok hızlı transit bir taşımadır.

Uygun fiyatlı bir şehirlerarası evden eve taşımacılık isterseniz de firmamız birkaç evi bir araya getirerek taşıma işlemi yapmaktadır. Bu uygun fiyata bir şehirler arası evden eve taşımacılık modeli olacaktır.

 

 

KURUMSAL

Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir.  Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur. Gaziantep Merkez, Şahinbey, Şehitkamil mahallelerinde en çok hizmet veren evden eve taşımacılık firmalarından biriyiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:5/E Özteriş Sitesi Altı Karataş İtfaiye Karşısı Şahinbey/GAZİANTEP
  • 0555 061 2556
  • info@zeugmaevdenevetasimacilik.com