Asansörlü Evden Eve Taşımacılık


Asansörlü Evden Eve Taşımacılık


Zeugma evden eve taşımacılık kalitesi ile 23.kata kadar Gaziantep'de asansörlü evden eve taşımacılık hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Gaziantep'de Asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımız 23.kata kadar ulaşabilmektedir.

Firmamızın bünyesindeki asansörlü evden eve taşımacılık araçları yüksek model araçlardır. Asansörlü taşımacılık araçlarımız avrupa menşeili makinalardır.

Gaziantep evden eve taşımacılık yaparken 1.kattan 23. kata kadar asansörlü taşımacılık aracı kullanmaktayız. Asansörlü taşımacılık aracımızı kullanan personelimiz eğitimli ve kullanım ruhsatına sahip kişidir.
 

 

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da en iyi fiyat ve en iyi hizmet iddasındayız. Bakımlı ve yeni model asansörlü taşımacılık araçlarımızı eğitim almış lisanslı operatörler kullanmaktadır. Uzun yıllar asansörlü evden eve taşımacılık yaptık ve hiçbir kaza yaşamadık.

KURUMSAL

Zeugma evden eve taşımacılık Gaziantep'de kurulmuş evden eve nakliye şirketidir. Firmamız yöneticileri uzun yıllar evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermiş kişilerdir.  Zeugma evden eve taşımacılık olarak kaliteli ve özenle ev nakliyesi yapmayı kendimize misyon olarak belirledik. Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve örnek firma olarak gösterilmek vizyonumuzdur. Gaziantep Merkez, Şahinbey, Şehitkamil mahallelerinde en çok hizmet veren evden eve taşımacılık firmalarından biriyiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahinbey Mahallesi 385 Sokak No:5/E Özteriş Sitesi Altı Karataş İtfaiye Karşısı Şahinbey/GAZİANTEP
  • 0555 061 2556
  • info@zeugmaevdenevetasimacilik.com